Čertova krabička

silnice s poplatkem ná SlovenskuDomů

Podobné téma:
silnice s poplatkem ná Slovensku
smrtelná autonehoda na Slovensku
Externí:
termální lázně na Slovensku Be..
prodejní doba o státních svátc..
nehoda na slovensku
volebne pravo žen v českoslove..
samice od jelena na slovensku
sdružení pro výstavbu a předlo..
nové tabulky pro odchod do důc..
uzavřena silnice v kravaře
mapa železniční tratě na slove..
dálnice na slovensku bez. popl..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Maskáčová zimní dámská bunda army

Pro inspiraci:
dámské elegantní značkové batohy do mě..
Krajský úřad Plzeňského kraje Kotlíkov..
návod ná hru Dostihy a sázky PDF
Nuxe Huile Prodigieuse OR Multifunkční..
Pagana rodinná restaurace
Scheppach stojan na Štípač dříví
lanovka z Trojanovic
Vojenské lesy a statky Ostraha Volná m..
program na úpravu a střih videí zdarma
Designové zrcadlo do koupelny
Zvuková izolace do příček
Sportka Sazka online
předpověď počasí vě Vysokých Tatrách
Nadzemní Bazénový set v akci
prodej substrátu pro pěstování žampionů
merkury market těšín polský
slabé hnědé špinění po menstruaci
Moschino Boty Espadrilky
chléb z domácí pekárny recepty ze semí..
Cestovní pojištění do zahraničí online..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Dálniční poplatky ve Slovinsku | Chorvatsko.cz
Dálniční známka povinná osobní auta a motocykly na slovinských dálnicích a rychlostních silnicích v roce 2019Dálniční známka povinná osobní auta a motocykly na slovinských dálnicích a rychlostních silnicích v roce 2019
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chorvatsko.cz/moto/poplatslo.html

Dálniční poplatky na Slovensku pro rok 2019 – Světoběžník.info
Pokud na Slovensku úmyslně vjedete na zpoplatněný úsek bez známky (nebo se starou známkou), pokutě se nevyhnete. Systém kontroly dálničních známek funguje plně automaticky a majitelům všech vozů, které se dopustí přestupku, chodí poštou...Pokud na Slovensku úmyslně vjedete na zpoplatněný úsek bez známky (nebo se starou známkou), pokutě se nevyhnete. Systém kontroly dálničních známek funguje plně automaticky a majitelům všech vozů, které se dopustí přestupku, chodí poštou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetobeznik.info/dalnicni-poplatky-na-slovens ..

Dálniční známky a poplatky za silnice a dálnice v Evropě v roce...
Jako dálniční poplatek se označuje poplatek za užívání dálnic a rychlostních komunikací. Ve většině zemí není totožný ani zaměnitelný se silniční daní.Jako dálniční poplatek se označuje poplatek za užívání dálnic a rychlostních komunikací. Ve většině zemí není totožný ani zaměnitelný se silniční daní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autobible.euro.cz/dalnicni-znamky-poplatky-eu ..

Dálniční známka Slovensko 2019 - Ceny, Úseky, Pokuty | Magazín...
Síť slovenských dálnic je v současné době sice ještě hodně malá a činí pouze 380 km, přesto je zcela nutné stejně jako u nás si zakoupit pro jízdu po těchto komunikacích platnou dálniční známku.Síť slovenských dálnic je v současné době sice ještě hodně malá a činí pouze 380 km, přesto je zcela nutné stejně jako u nás si zakoupit pro jízdu po těchto komunikacích platnou dálniční známku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autotrip.cz/dalnicni-znamka-slovensko

Slovensko rozšíří mýtné na další silnice, objíždět se nevyplatí...
Mýtné na Slovensku platí vozidla s hmotností nad 3,5 tuny za jízdu po dálnicích, rychlostních silnicích a po vybraných úsecích silnic první třídy.Mýtné na Slovensku platí vozidla s hmotností nad 3,5 tuny za jízdu po dálnicích, rychlostních silnicích a po vybraných úsecích silnic první třídy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/auta/aktuality/slovensko-roz ..

Dálniční poplatky a mýtné v EU | Alza.cz
Dálniční poplatky, dálniční známky a platba mýtného na silnicích v EU včetně cen pro rok 2018 na Slovensku, v Rakousku či v Chorvatsku – více v článku.Dálniční poplatky, dálniční známky a platba mýtného na silnicích v EU včetně cen pro rok 2018 na Slovensku, v Rakousku či v Chorvatsku – více v článku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alza.cz/auto/dalnicni-poplatky-a-mytne-v-eu

Dálniční známka Slovensko - dalnicni-znamky.com
Ceny elektronických dálničních známek na Slovensku. Poradíme, kde a pro jaká vozidla známku koupit i kde naleznete aktuální přehled zpoplatněných silnic.Ceny elektronických dálničních známek na Slovensku. Poradíme, kde a pro jaká vozidla známku koupit i kde naleznete aktuální přehled zpoplatněných silnic.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dalnicni-znamky.com/slovensko

Slovensko vydělává na mýtném
Poplatky za používání silnic už na Slovensku od začátku roku přesáhly příjmy státu z prodeje dálničních známek pro vozidla nad 3,5 tuny za celý loňský rok.Poplatky za používání silnic už na Slovensku od začátku roku přesáhly příjmy státu z prodeje dálničních známek pro vozidla nad 3,5 tuny za celý loňský rok.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

silnice-zeleznice.cz/clanek/slovensko-vydelav ..

Slovensko : Havex-auto s.r.o.
Odebrání řidičského průkazu se vztahuje i na držitele zahraničních řidičských průkazů, řídící vozidlo na Slovensku. Zahraničním řidičům sice nebude odebrán řidičský průkaz, ale mohou být potrestáni zákazem jízdy v rámci území Slovenska.Odebrání řidičského průkazu se vztahuje i na držitele zahraničních řidičských průkazů, řídící vozidlo na Slovensku. Zahraničním řidičům sice nebude odebrán řidičský průkaz, ale mohou být potrestáni zákazem jízdy v rámci území Slovenska.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

havex.cz/cz/slovensko

Slovensko rozšíří mýtné na další silnice, objíždět se nevyplatí...
Slovensko od příštího roku rozšíří elektronické mýtné na další úseky silnic. Při placení poplatků za přejezd po silnicích zároveň zvýhodní ekologická vozidla...Slovensko od příštího roku rozšíří elektronické mýtné na další úseky silnic. Při placení poplatků za přejezd po silnicích zároveň zvýhodní ekologická vozidla...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/auta/aktuality/slovensko-roz ..


Poplatek ve Slovinsku - Chorvatsko - Diskuzní fórum
Známka platí pro určené úseky dálnic a rychlostních silnic (silnice s více pruhy). NEplatí pro silnice 1.třídy. Jestli to říkal pan Okamura, tak se opět trochu plete.Známka platí pro určené úseky dálnic a rychlostních silnic (silnice s více pruhy). NEplatí pro silnice 1.třídy. Jestli to říkal pan Okamura, tak se opět trochu plete.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chorvatsko-forum.cz/forum/vlakno/poplatek-ve- ..

Slovensko má první silnici, kterou neplatil jen stát - Aktuálně...
Za přejezd po "soukromé" silnici se zvláštní poplatky vybírat nebudou; řidičům osobních aut tak postačí dálniční známka, autobusy a kamiony budou platit mýto stejně jako na jiných zpoplatněných úsecích silnic.Za přejezd po "soukromé" silnici se zvláštní poplatky vybírat nebudou; řidičům osobních aut tak postačí dálniční známka, autobusy a kamiony budou platit mýto stejně jako na jiných zpoplatněných úsecích silnic.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ceska-ekonomika/ ..

Poplatky za používání silnic v Evropě v roce 2012 - Aktuálně.cz
Poplatky za používání silnic v Česku a zemích Evropy v roce 2012.Poplatky za používání silnic v Česku a zemích Evropy v roce 2012.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aktualne.cz/wiki/doprava/poplatky-za-pouzivan ..

Dálniční známka Slovensko - Tolls.eu
Pro odečet průjezdu zpoplatněných úseků je třeba vozidlo vybavit mýtným zařízením OBU (onboard unit). Toto zařízení je poskytováno na základě smlouvy o poskytnutí palubní jednotky.Pro odečet průjezdu zpoplatněných úseků je třeba vozidlo vybavit mýtným zařízením OBU (onboard unit). Toto zařízení je poskytováno na základě smlouvy o poskytnutí palubní jednotky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tolls.eu/cs/slovakia

Mýtné Slovensku vyneslo víc než známky za celý rok - Deník.cz
Bratislava – Poplatky za používání silnic už na Slovensku od začátku roku přesáhly příjmy státu z prodeje dálničních známek pro vozidla nad 3,5 tuny za…Bratislava – Poplatky za používání silnic už na Slovensku od začátku roku přesáhly příjmy státu z prodeje dálničních známek pro vozidla nad 3,5 tuny za…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/ekonomika/mytne-slovensku-vyneslo-20 ..

dalnicni poplatky or slovinsko | Blesk.cz
Dosud tak...dálničních známek se letos nezvýšila ani ve Slovinsku...poplatku za dálniční známku musí řidiči počítat s poplatky... poplatkem za projetí tunelu Karavanky.Dosud tak...dálničních známek se letos nezvýšila ani ve Slovinsku...poplatku za dálniční známku musí řidiči počítat s poplatky... poplatkem za projetí tunelu Karavanky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/dalnicni-poplatky-or-slovinsko,1.html

Autem po Evropě? Spočítali jsme poplatky za silnice - Měšec.cz
Rádi cestujete autem? Máme pro vás kompletní srovnání poplatků za mýtné a dálniční známky v zemích Evropy i Asie, včetně praktických odkazů.Rádi cestujete autem? Máme pro vás kompletní srovnání poplatků za mýtné a dálniční známky v zemích Evropy i Asie, včetně praktických odkazů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesec.cz/clanky/poplatky-za-mytne-za-silnice- ..

Už jsme objeli placenou silnici ve Slovinsku
 Bohužel musím založit nové vlákno a prosím, aby sem přispívali jen ti, kteří již projeli Slovinskem nezpoplatněnými úseky. Prosím aby sem nepsali žvanilove jak je pod jejich úroveň neplatit a nejet po 10 km dlouhé panelce a obchvatem... Bohužel musím založit nové vlákno a prosím, aby sem přispívali jen ti, kteří již projeli Slovinskem nezpoplatněnými úseky. Prosím aby sem nepsali žvanilove jak je pod jejich úroveň neplatit a nejet po 10 km dlouhé panelce a obchvatem...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.ihvar.cz/read.php?4,81468,page=8

Dálniční známka 2019 - platnost, cena a zpoplatněné úseky...
Tentokrát si rozebereme, kdo a kde má povinnost mít dálniční známku, jak je to s jejím správným umístěním i odstraňováním. (Aktualizováno 2014)Tentokrát si rozebereme, kdo a kde má povinnost mít dálniční známku, jak je to s jejím správným umístěním i odstraňováním. (Aktualizováno 2014)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autoweb.cz/dalnicni-znamky

Počet záznamů:19

silnice s poplatkem ná Slovensku
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
Warning: copy(./htmcache/silnice-s-poplatkem-na-slovensku.htm): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/evoco.cz/oliva/index.php on line 141 cache: 0000:00:00